• Nowy tryb już wkrótce!

  Sprawdź Trailer!

Status serwera

Serwer jest ..., gra teraz 0 graczy!


Regulamin ogólny

 • 1.

  Chat
  Nie spam, nie pisz dużymi literami, nie wyzywaj graczy.

  2.

  Cheatowanie
  Zabronione sa wszystkie dodatki ułatwiacace grę. Mapa, kill aura, forge i tym podobne będa srogo karane. Jedynie dozwolone jest używanie optifine.

  3.

  Proszenie o coś administracji
  Administracja nie jest by rozdawać darmowe itemy oraz rangi. Jest by pomagać od strony technicznej i pomagać jeśli nie wiesz jak np. Jak poprawnie użyć komendy za wielokrotne wysyłanie takich wiadomości grozi mute a nawet czasowy ban!

  4.

  Griefing
  W zależności od trybu ale griefing jest zabroniony i grozi za niego tempban nawet do 30 dni.

Regulamin discord

 • 1.

  Reklama
  Nie reklamuj się/serwera discord bez zgody administracji. Jedyny możliwy sposób zareklamowania swojego discorda jest zawarcie partnerstwa a reklamę social mediów poprzez nagranie filmu/live z serwera.

  2.

  Pingowanie
  Nie pinguj graczy ani administracji bez powodu. Nie każdy lubi jak ktoś go co chwile oznacza i go to wkurza. Pingowanie i denerowawanie przez to graczy robi tylko administracja :p

  3.

  Szacunek
  Nie zaleznie od wieku, pracy czy poglądów każdy zasługuje na szacunek. Obrażanie z jakiegoś powodu czy wieku bo źle napisał jakieś słowo czy innych może prowadzić czasem nawet do depresji i innych chorób psychicznych.

  4.

  Sprzedaż
  Zakazane jest sprzedawanie rzeczy itp. nie związanym z serwerem. Zakazane jest też sprzedawanie przedmitów z serwera za realne pieniądze. Jedyne co jest dozwolone sprzedawać to przedmioty, moby, (kordy strutór jak end czy wioska) oraz usług (np. zbudowanie domu czy zajęcie się kogoś farmą).

  5.

  Podszywanie się pod innych
  Zakazane jest podszywanie się pod inną osobę grającą na serwerze oraz administracje. Wykorzystywanie czyjegoś wizerunku w celu zdobycia przedmitów czy "próby odzyskania rangi" jest zabronione i grozi pernamentnym banem na konto discord.

  5.

  Multikonta
  Nie korzystaj z multikont, nie twórz ich. Gdy chcesz zmienić nick czy masz nowe konto zgłoś to do administracji. Mamy mało osób na discordzie ale chcemy alby większość była realnymi aktywnymi osobami.

Regulamin Survival

 • 1.

  Udawanie posiadania cheatów
  Nie jest to tutaj dlatego, że jest to zakazane, ale osoba nawet żartująca o posiadanie jakiegoś tego typu programu ma dużą szanse na zbanowanie przez administrację na czas taki sam jak samego korzystania.

  2.

  Dane osobowe
  Nie podawaj swoich lub kogoś danych osobowych/hasła. Zabronione jest podawanie swoich informacji. Grozi to włamaniem na konto mc lub innego, utratą przedmoktów, czy usunięciem działki

  3.

  Reklama
  Zakazane jest reklamowanie serwerów/filmów itd. z inną tematyką niż blupvp.pl. grozi to pernamentnym banem. Jesli chcesz zareklamować film/live z serwera napisz do wyższej administracji a zareklamujemy go na discord na specjalnym do tego kanale bez względu na ilość subów/obs. Jeśli chcesz zareklamować serwer dc także napisz do administracji w celu partnerstwa (więcej informacji na discord)

  4.

  Błędy serwera i gry
  Wszelkie wykorzystywanie błędów serwera oraz gry jest zabronione. Jeśli znajdziesz jakiś błąd zgłoś go do administracji w celu naprawy. Jeśli będziesz wykorzystywać jakiś bug/błąd grozi to karą 25+ dniowego bana

  5.

  Monotonne zabijanie tego samego gracza
  Mimo, że jest to serwer głównie związane z pvp wielokrotne zabijanie tego samego gracza w krótkim czasie zniechęca do gry. Daj innym grać i zdybywać przedmioty aby abyli na twoim poziomie.

Zapraszamy również